Objednávka pro odběratele ortopedické pomůcky, ortopedické vložky, vložky do bot, výroba, prodej, plochá noha, deformace prstů

Novinky:

 005 Vložky ortopedické s patním lůžkem

Jedná se o vylepšený model našich velmi populárních Ortopedických vložek 052. Základ vložky tvoří anatomicky tvarovaný korkfant, který svým tvarováním podepírá podélnou a příčnou klenbu. Nechybí ani oblíbená podprstová řasa a odlehčení paty. Hluboká patní miska zajišťuje správné osové postavení nohy. Povrch vložky tvoří vysoce odolný textil s antibakteriální úpravou.


 119 Gelový návlek TUBUS

Jedná se o elastický návlek s gelovým vnitřkem o 3 průměrech (15,20,25 mm), který je určený pro zmírnění tlakových obtíží prstů ruky či nohy. Zmenšuje bolesti způsobené otlaky, puchýři nebo kladívkovými prsty. Délka bandáže se přizpůsobuje zastřižením nůžkami.


 109 Gelové podpatěnky se zvýšeným okrajem

Tyto gelové podpatěnky ještě lépe chrání patu při chůzi díky zvýšenému okraji a zároveň udržují dobrou stabilitu nohy. Dále jsou vhodné, díky použití měkčího gelu ve středu podpatěnky, při bolestech paty či problémech s patní ostruhou. 


 060 Antibakteriální osvěžovače obuvi

Jedná se o antibakteriální sáčky, které účinně zabraňují množení bakterií ve vaší obuvi a tím eliminují zápach. 100% přírodní produkt bez přidaných chemikálií.