Český výrobce ortopedických pomůcek

Doprava a ceny

Osobní odběr bohužel není možný. K doručování balíků používáme firmu GLS (General Logistics Systems Czech Republic, s.r.o.) a jejich službu FlexDeliveryService-SMS. Funguje tak, že jakmile je objednané zboží připraveno k odeslání, příjemce obdrží od GLS e-mailovou a textovou zprávu obsahující všechny důležité údaje o balíku. Pokud se jedná o dobírku, tak také částku, kterou je třeba uhradit.

 

Ráno v den doručení zašle GLS příjemci druhou e-mailovou a textovou zprávu obsahující tříhodinové časové okno pro doručení včetně telefonního čísla doručujícího řidiče a zákaznického servisu GLS.

Jestliže první pokus o doručení neproběhne úspěšně, GLS automaticky zašle příjemci třetí e-mailovou nebo textovou zprávu, s odkazem na aplikaci GLS Delivery Manager. Tento online nástroj umožňuje příjemcům výběr z nejrůznějších možností doručení. Mohou si například vybrat nové datum pro doručení, zadat odlišnou adresu nebo přesměrovat balík do GLS ParcelShopu.

GLS provede v případě potřeby i třetí pokus o doručení. V tomto případě GLS znovu zašle příjemci informaci o připravovaném doručení prostřednictvím e-mailové a textové zprávy.

Česká republika

GLS (při objednávce do 1000 Kč vč. DPH)                             99 Kč

GLS (při objednávce nad 1000 Kč vč. DPH)                          0 Kč

 

Slovenská republika

GLS (při objednávce do 100 € / 2 500 Kč vč. DPH)             8 € / 210 Kč

GLS (při objednávce nad 100 € / 2 500 Kč vč. DPH)           0 € / 0 Kč

 

Způsoby platby

 

Platba na dobírku

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží od našeho dopravce, přepravní společnosti GLS. Faktura je v Balíku.

 

Platba převodem

Při zvolení tohoto způsobu úhrady, vám po dokončení objednávky přijde potvrzená objednávka zpět včetně údajů potřebných pro platbu. Po připsání částky na náš účet, bude zboží odesláno službou GLS o čemž budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

Pokud nebude platba přijata do 10 pracovních dní od vytvoření objednávky, objednávka bude zrušena.

 

Platba kartou přes platební bránu GoPay

Jednoduchá platba pomocí platební brány GoPay je jednou z nejbezpečnějších metod platby na internetu. Platební brána uchovává všechny informace o platbě a vaší platební kartě v šifrované podobě. Platbu musíte navíc potvrdit pomocí kódu, který vám přijde v sms na váš mobilní telefon.

 

Při výběru této metody budete přesměrováni na zabezpečenou stránku, kde vyplníte údaje o vaší platební kartě (stejně jako u platby kartou online) nebo přímo do vašeho internetového bankovnictví, kde potvrdíte předvyplněný platební příkaz.

 

Vrácení zboží

Zboží je možno vrátit do 14-ti dnů na adresu svorto.cz s.r.o. U letiště 1037, 765 02 Otrokovice, za podmínek, že bude kompletní v originál obalu a veškeré dokumentace. Musí být vráceno čisté, nepoškozené a nepoužité ve stavu, v jakém bylo kupujícím převzato. Se zbožím prosím zašlete vyplněný níže uvedený Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

TEXT VZOROVÝ FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Jméno a příjmení:

Adresa:

Telefon:

E-mail :

Zaslat na adresu: svorto s.r.o. U Letiště 1037, Otrokovice 765 02 IČO: 26128667

Věc: Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

Vážení, dne ….. jsem prostřednictvím vašeho e-shopu s vámi uzavřel kupní smlouvu, jejímž předmětem bylo zboží ....….

Toto zboží jsem převzal dne …

Vzhledem k tomu, že smlouva byla uzavřena pomocí internetu (telefonu), tj. typického prostředku komunikace na dálku, rozhodla jsem se využít svého práva podle ustanovení § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a tímto oznamuji, že od výše uvedené kupní smlouvy odstupuji.

Zboží vám zasílám zpět v samostatné zásilce, zároveň vás žádám o poukázání kupní ceny ve výši … Kč ve prospěch mého bankovního účtu č. …..,

nejpozději do 14 kalendářních dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

S pozdravem

..............................................

(vlastnoruční podpis)

Přílohy: Kopie kupního doklad

Formulář odstoupení od smlouvy

Kompletní obchodní podmínky zde