Menu
Vložky ortopedické  dětské Zobrazit větší

360°prohlídka

This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

044 | Vložky ortopedické dětské

● Ortopedicky tvarované vložky pro podporu podélné klenby.

● Vyrovnávají chodidla do správného 
postavení, mírným mediálním
klínem brání jejich vbočování. 

● Pevnější konstrukce
pro lepší stabilitu.

Více informací

Skladem

Převodní tabulka velikostí

219,00 Kč
s DPH

Více informací

● ortopedicky tvarované
● podpora podélné klenby
● mírné vnitřní zvýšení v patě − mediální klín
● patní lůžko stabilizuje polohu paty

Vložky ortopedické  dětské
svým tvarem poskytují dostatečnou podporu podélné klenby nožní a zvýšeným vnitřním okrajem v patě pomáhají vyrovnat dolní končetiny do správného osového postavení. Zároveň zajišťují stabilitu uložením paty do anatomicky tvarovaného lůžka. Povrch je překryt měkkým perforovaným materiálem s mikrovelurem, který má výborné hygienické vlastnosti a umožňuje čištění vlažnou vodou s mýdlem.

Materiál: textil − 100% polyester, materiál na bázi EVA

PODPOŘTE ZDRAVÝ RŮST VAŠEHO DÍTĚTE

Dětská noha je ve svém vývoji ohrožena mnoha negativními vlivy (nevhodná obuv, nedostatečný pohyb, nadměrná tělesná námaha). Ortopedická vložka zvýšeným vnitřním okrajem v patě pomůže vyrovnat dolní končetiny do správného osového postavení, podepře podélnou klenbu a zajistí stabilitu uložením paty do anatomicky tvarovaného lůžka.

Hlavním přínosem ortopedických vložek je, že vyrovnávají chodidla do správné polohy. Správná poloha dolních končetin je důležitá pro správné držení celého těla. Špatné osové postavení chodidel může negativně ovlivnit stav kolen, kyčlí i zad.


DOPORUČUJEME

Stejně jako je vhodné střídat obuv pro různé typy aktivit, je také vhodné střídání ortopedických pomůcek a vložek. Jejich používání by mělo být zároveň doplněno správným cvičením, které je pro nápravu i prevenci rozvoje problému dolních končetin nezbytné. A to platí jak u mladých lidí a dětí, kdy je šance na nápravu chodidla vyšší, tak u starších lidí, kteří mohou správným cvičením alespoň zabránit zhoršení stavu. Pokud se Vaše problémy s chodidly nelepší, poraďte se se svým fyzioterapeutem nebo odborným lékařem.

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® jsou navrhovány našimi odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi se zpracováním individuálních i sériově vyráběných ortopedických vložek. Prototypy vložek vyvíjíme v našem protetickém pracovišti v Praze ve spolupráci s ortopedickými a rehabilitačními lékaři. Vložky a pomůcky vyrábíme více jak 25 let ve výrobní dílně v Otrokovicích.

Vlastnosti

Tvar vložky celý tvar
Jaký problém produkt řeší? vbočené postavení chodidel / propadlá klenba / chybné postavení chodidel / podélně plochá noha
Podpora, vyměkčení a stabilita patní lůžko / podpora podélné klenby
Balení: 1 pár
Velikostní tabulka: Ano

Prohlédnuté produkty