Menu

120 | Gelové vložky se srdíčkem

● Pro podporu příčné klenby nožní.

● Tlumí nárazy a změkčují došlap.

Více informací

Skladem

Převodní tabulka velikostí

350,00 Kč
s DPH

Více informací

● ortopedicky tvarované
● měkký a jemný gel
● vložky jsou potaženy velurovou textilií
● velikost a tvar lze upravit zastřižením ve špičce

uprava.jpg


Propadlá příčná klenba
Vložky zmírňují příznaky související s poklesem příčné klenby, mezi které patří zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity v předonoží, otoky, pálení a další. Jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce.

Gelové vložky se srdíčkem jsou vyrobeny ze silikonového gelu. V přední části je srdíčko, které podepírá příčnou klenbu. Krycí stélka je překryta textilem s jemným velurovým povrchem, který umožňuje hladké vklouznutí do uzavřené obuvi. Na menší velikost lze vložku upravit zastřižením nůžkami ve špičce.

Materiál: polymerní gel pro medicinální použití, PE tkanina

Vlastnosti

Typ produktu vložky
Pro koho? pánské / dámské
Při jakých problémech se produkt používá? nepříjemné bolestivé pocity při chůzi / bolest předonoží / příčně plochá noha / prevence vzniku otlaků a puchýřů / propadlá klenba / bolest paty
Do jaké obuvi? pracovní / běžná
Tvar vložky celý tvar
Ortopedické tvarování celoplošné
Podpora, vyměkčení a stabilita podpora příčné klenby
Typ konstrukce měkká
Podpora příčné klenby (srdíčko) mírná
Instrukce k použití gelových výrobků Při styku s ostrými a hrubými předměty může dojít k poškození výrobku. / Gelové vložky jsou dodávány ve dvojčíslích. Dle návodu lze velikost a tvar přizpůsobit zastřižením nůžkami. / Lze omývat vlažnou vodou s mýdlem, případnou nežádoucí lepivost gelu odstraníte zapudrováním. Nesmí se prát v pračce. / Výrobek používejte v obuvi s rovnou, hladkou a čistou stélkou.
Balení: 1 pár
Velikostní tabulka: Ano

Prohlédnuté produkty