Český výrobce ortopedických pomůcek

Novinky

UPOZORNĚNÍ – NOVÝ CENÍK

Rádi bychom Vás tímto informovali, že od 1.3.2019 bude platný nový VOC ceník naší společnosti, který je ke stažení na níže uvedeném odkazu.

Ceník Svorto od 1.3.2019

NOVINKY:


021 Vložky skelet zimní
Základ vložek tvoří tenký plastový výlisek podepírající podélnou klenbu.
Příčnou klenbu podepírá měkké latexové srdíčko, vyměkčení v patní části vložky tlumí nárazy na patní kost. Nášlapná vrstva ze 100% česaného polyesteru zabraňuje pronikání chladu a úniku tepla.


023 Bandáž Hallux Valgus s kloubem
Řeší problémy s vbočeným palcem, zajišťuje správné postavení prstů, zmírňuje bolest a působí i preventivně.
Použití je univerzální pro levou i pravou nohu. Vzhledem k tomu, že plastová dlaha je osazena pohyblivým kloubem, lze ji v širších botách použít i k dennímu nošení.


136 Gel.bandáž hallux valgus
Textilní bandáž s gelovou výplní stahuje přednoží v místě příčné klenby a zároveň dokonale chrání kloub palce proti otlakům a odřeninám.


083 Nesmeky SPORT
Nesmeky SPORT jsou vyrobeny z pryžového materiálu v kombinaci s 6ti kovovými hroty pod špičkou a 4mi hroty pod patou. Slouží jako ochranná pomůcka při namrzlém, kluzkém nebo zledovatělém povrchu, kde poskytují účinnou ochranu proti uklouznutí. Pryžový materiál umožňuje snadné a rychlé nasazení. Navléká se na obuv směrem od špičky na patu a je konstruován tak, aby po navlečení na obuv nesklouzl. Z důvodů různých typů obuvi doporučujeme vyzkoušet vybranou velikost. Vhodný je pro sportovní obuv i vycházkovou obuv.


056 Stélky vkládací antibacterial
Změna provedení stélky viz fotografie. Vrchní část vložky tvoří PU pěna „ARNETECH“ , která je prodyšná, antibakteriální a antistatická s obsahem aktivního uhlíku. Spodní zelená část je vyrobena z PU pěny „ARNFLEX“, která díky svým absorpčním vlastnostem a obsahu antibakteriálních složek udržuje nohy suché a zabraňuje vzniku nežádoucích pachů. Její měkká a zároveň pružná struktura zajistí komfortní chůzi s antišokovým efektem.


055 Vložky skelet antibacterial
Změna barevného provedení vložky viz fotografie. Základem vložky je PU pěna Arnetech vyrobená ze 100% flexibilních recyklovaných materiálů. Je prodyšná, antibakteriální a antistatická s obsahem aktivního uhlíku. Tyto její vlastnosti umožňují eliminovat vlhkost a nežádoucí pachy.