Novinky

UPOZORNĚNÍ – NOVÝ CENÍK

Rádi bychom Vás tímto informovali, že od 1.9.2019 bude platný nový VOC ceník naší společnosti, který je ke stažení ve složce Soubory ke stažení

NOVINKY:


116.jpg

028 | Bandáž Hallux Valgus s gel. chráničem kloubu palce - NOVINKA
Používá se při problémech s vbočeným palcem. Zajišťuje jeho správné postavení a chrání proti otlakům. Lze používat i preventivně. Lze použít i pro nošení v obuvi s dostatečným vnitřním prostorem. Bandáž se navlékne na palec tak aby byl gelový chránič umístěn na kloubu palce a pomocí popruhu se suchým zipem se nastaví požadovaný tah.


116.jpg

128 | Gel.oddělovač prstů - NOVINKA
Odděluje od sebe jednotlivé prsty. Pomáhá vyrovnávat zkřížené nebo jinak deformované prsty. Brání vzniku oděrek. Je vyroben z měkkého gelu a proto šetrně brání tření prstů, vzniku oděrek a otlaků. Jeho použití je také vhodné k vyrovnávání zkřížených nebo deformovaných prstů.


116.jpg

116 | Gel. podpatěnky asymetrické - NOVINKA
Lze je použít v případě vbočeného (X) i vybočeného (O) postavení osy dolní končetiny, tedy pro korekci při takzvaném „šmajdání“ na vnitřní nebo venkovní stranu. Jsou vytvarovány do mírného klínu, který působí proti nesprávnému osovému postavení nohy. Jsou vyrobeny ze silikonového gelu, který změkčuje došlap a tlumí nárazy. Elipsovitý střed zhotovený z měkčího materiálu odlehčuje patní kost v místě nejčastějšího výskytu patní ostruhy.


057.jpg

057 | Stélky antibacterial s paměťovou pěnou - NOVINKA
Udržují nohy suché a zabraňují vzniku nežádoucích pachů díky tomu, že jsou vyrobeny z antibakteriální a antistatické PU pěny s obsahem uhlíku který výborně absorbuje vlhkost. Měkká a zároveň pružná struktura Integrované paměťové pěny, jejíž chování se mnění v závislosti na teplotě, se přizpůsobí anatomii nohy a zajistí ideální rozložení tlaků plosky nohy.