Český výrobce ortopedických pomůcek

Novinky

NOVINKY:

SNIŽUJEME CENU POŠTOVNÉHO, NYNÍ POUZE 99,- Kč s DPH !!!


056 Stélky vkládací antibacterial
Změna provedení stélky viz fotografie. Vrchní část vložky tvoří PU pěna „ARNETECH“ , která je prodyšná, antibakteriální a antistatická s obsahem aktivního uhlíku. Spodní zelená část je vyrobena z PU pěny „ARNFLEX“, která díky svým absorpčním vlastnostem a obsahu antibakteriálních složek udržuje nohy suché a zabraňuje vzniku nežádoucích pachů. Její měkká a zároveň pružná struktura zajistí komfortní chůzi  s antišokovým efektem.


055 Vložky skelet antibacterial
Změna barevného provedení vložky viz fotografie. Základem vložky je PU pěna Arnetech vyrobená ze 100% flexibilních recyklovaných materiálů. Je prodyšná, antibakteriální a antistatická s obsahem aktivního uhlíku. Tyto její vlastnosti umožňují eliminovat vlhkost a nežádoucí pachy.


061 Stélky vkládací flís s aktivním uhlíkem vel. 25-48
Stélky udržuji nohy v teple díky své horní vrstvě vyrobené ze vzorovaného flís materiálu, který zajisti pohodli a teplo. Střední vrstva z aktivního uhlí zabraňuje zápachu a reguluje poceni. Spodní vrstva je vyrobena z latexové pěny s vysokou hustotou pro tlumeni nárazů a s protiskluzovou úpravou, zabraňující posunu vložky uvnitř boty. Ideální do zimní obuvi.


062 Stélky vkládací parfémované vel. 35-48
Horní vrstva stélek je vyrobena z parfémovaného absorpčního materiálu, který zajišťuje příjemný a svěží pocit. Druhá vrstva z latexové pěny s vysokou hustotou umožňuje nohám dýchat a absorbuje nárazy. Protiskluzová povrchová úprava zabraňuje posouvání uvnitř obuvi.


063 Stélky vkládací s paměťovou pěnou vel. 36-46
Střední vrstva stélek je vyrobena z polyuretanové pěny, jejíž chováni se mění v závislosti na teplotě, v chladu tvrdne s teplem měkne. Stélky se přizpůsobí anatomii nohy a zajistí ideální rozložení tlaků plosky nohy. Vrchní vrstva z lycry a polyesteru je měkká na dotek. Spodní vrstva je vyrobena z latexu s protiskluzovou úpravou.


014 Vložky s patním lůžkem dětské vel. 23-36
Změna barevného provedení vložky viz fotografie.


PULTOVÝ REKLAMNÍ STOJÁNEK NA GELOVÉ VÝROBKY - zdarma pro naše dobré zákazníky....

Rozměry: v - 40 cm, š - 35 cm

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo zájem uveďte v poznámce objednávky