Menu

011 | Vložky carbone se srdíčkem

● Antibakteriální vložky 
pro podporu příčné klenby nožní. 

● Dobře sají pot a potlačují 
tvorbu zápachu v obuvi. 


Více informací

Skladem

Převodní tabulka velikostí

70,00 Kč
s DPH

Více informací

● ortopedicky tvarované 
● podpora příčné klenby
● absorpce potu a potlačení tvorby zápachu aktivním uhlíkem
Propadlá příčná klenba

Vložky zmírňují příznaky související s poklesem příčné klenby, mezi které patří zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity v předonoží, otoky, pálení a další. Jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce.

Vložky carbone tvoří měkká latexová stélka obsahující aktivní uhlík, který vyniká vysokou savostí a omezuje šíření nežádoucích bakterií. Pro zvýšení hygienických vlastností je tato vrstva navíc pokryta bavlněným textilem. V přední části mají vložky pro podporu příčné klenby latexové srdíčko, které je anatomicky tvarované.

DOPORUČUJEME

Stejně jako je vhodné střídat obuv pro různé typy aktivit, je také vhodné střídání ortopedických pomůcek a vložek. Jejich používání by mělo být zároveň doplněno správným cvičením, které je pro nápravu i prevenci rozvoje problému dolních končetin nezbytné. A to platí jak u mladých lidí a dětí, kdy je šance na nápravu chodidla vyšší, tak u starších lidí, kteří mohou správným cvičením alespoň zabránit zhoršení stavu. Pokud se Vaše problémy s chodidly nelepší, poraďte se se svým fyzioterapeutem nebo odborným lékařem.

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® jsou navrhovány našimi odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s výrobou individuálních i sériově vyráběných ortopedických vložek. Prototypy vložek vyvíjíme v našem pražském protetickém pracovišti ve spolupráci s ortopedickými a rehabilitačními lékaři. Vložky a pomůcky vyrábíme více jak 25 let ve výrobní dílně v Otrokovicích.

Výroba vložek svorto

Vlastnosti

Pro koho? dámské / pánské
Při jakých problémech se produkt používá? propadlá klenba / příčně plochá noha / pocení a zápach chodidel
Do jaké obuvi? běžná / volnočasová / pracovní / sportovní
Tvar vložky celý tvar
Celková pevnost konstrukce měkká
Podpora, vyměkčení a stabilita podpora příčné klenby
Míra podpory příčné klenby (srdíčko) vyšší
Instrukce k použití Po použití doporučujeme vložky vyjmout z obuvi a nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce. / Používejte správnou velikost.
Balení: 1 pár
Velikostní tabulka: Ano
Výrobce svorto s.r.o

Prohlédnuté produkty