Menu
Vložky skelet 3/4 pánské Zobrazit větší

360°prohlídka

This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

032 | Vložky skelet 3/4 pánské

Velmi tenké vložky pro
podporu podélné a příčné klenby. 
Vyrovnávají chodidla do správného
postavení. Jsou určeny do obuvi,
kde není dostatek místa pro celou
ortopedickou vložku.

● ortopedicky tvarované
● podpora podélné
a příčné klenby
● pružný plastový skelet pro
přirozený pohyb chodidla
● vyměkčení v patě tlumí
nárazy na patní kost
● přírodní useň na povrchu
● samolepicí fólie brání
posunu v obuvi

Jedná se o zkrácenou variantou vložek 031. Velmi dobře nahrazují celé ortopedické vložky. Jsou vhodné do těsné obuvi a do obuvi s otevřenou špičkou.

Vložky zmírňují příznaky související s poklesem podélné i příčné klenby, mezi které patří pocit těžkých nohou, zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity, otoky, pálení a další. Vložky jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce. Vložky mohou poskytnout citelnou úlevu nejen nohám, ale také kolenům, kyčlím či zádům. 

Více informací

Skladem

Převodní tabulka velikostí

159,00 Kč
s DPH

Více informací

Ortopedické vložky s pevným skeletem pomáhají vyrovnat dolní končetiny do správného postavení a zajišťují lepší stabilitu při chůzi.

Materiál: jehněčí useň, materiál na bázi EVA, skelet − polypropylenový výlisek, latexové výlisky


PRO KOHO JSOU VLOŽKY VHODNÉ?

Ortopedicky tvarované vložky jsou vhodné pro každého, kdo chce ulevit svým nohám při celodenní nadměrné námaze jako je např. celodenní chůze či celodenní práce ve stoje. Hlavním přínosem vložek s podporou podélné a příčné klenby je, že rovnoměrně rozkládají tlak a váhu na plochu chodidla, odlehčují přetěžovaným místům a vyrovnávají postavení chodidel. Správná poloha chodidel je důležitá pro správné držení celého těla. Maximální účinek při používání vložek je dosažen v obuvi s pevnou, uzavřenou patou a špičkou a s výškou podpatku do 4 cm.

DOPORUČUJEME

Stejně jako je vhodné střídat obuv pro různé typy aktivit, je také vhodné střídání ortopedických pomůcek a vložek. Jejich používání by mělo být zároveň doplněno správným cvičením, které je pro nápravu i prevenci rozvoje problému dolních končetin nezbytné. A to platí jak u mladých lidí a dětí, kdy je šance na nápravu chodidla vyšší, tak u starších lidí, kteří mohou správným cvičením alespoň zabránit zhoršení stavu. Pokud se Vaše problémy s chodidly nelepší, poraďte se se svým fyzioterapeutem nebo odborným lékařem.

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® jsou navrhovány našimi odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s výrobou individuálních i sériově vyráběných ortopedických vložek. Prototypy vložek vyvíjíme v našem protetickém pracovišti v Praze ve spolupráci s ortopedickými a rehabilitačními lékaři. Vložky a pomůcky vyrábíme více jak 25 let ve výrobní dílně v Otrokovicích.

Vlastnosti

Pro koho? pánské
Jaký problém produkt řeší? chybné postavení chodidel / propadlá klenba / příčně plochá noha / podélně plochá noha
Do jaké obuvi? užší typy a společenská / běžná / volnočasová
Tvar vložky celý tvar
Podpora, vyměkčení a stabilita podpora podélné klenby / podpora příčné klenby / vyměkčení v patě
Balení: 1 pár
Velikostní tabulka: Ano

Prohlédnuté produkty