Menu

003 | Vložky se srdíčkem

● Velmi tenké vložky pro
podporu příčné klenby nožní.


● Vhodné do užšího typu obuvi.

Více informací

Skladem

Převodní tabulka velikostí

120,00 Kč
s DPH

Více informací

● ortopedicky tvarované 
● podpora příčné klenby
● přírodní useň na povrchu vyměkčená pěnovou vrstvou

Propadlá příčná klenba - příčně plochá noha

Vložky zmírňují příznaky související s poklesem příčné klenby, mezi které patří zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity v předonoží, otoky, pálení a další. Jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce.

V přední části vložky je umístěno latexové srdíčko, které je tvarováno zvlášť pro levou i pravou nohu. Srdíčko je fixováno mezi spodní vrstvou z lehčené EVA pěny pro měkčí došlap a vrchní vrstvou z měkké jehněčí usně, která zvyšuje komfort a hygienické vlastnosti.

Materiál: jehněčí useň, latexový výlisek, lehčená EVA pěna


DOPORUČUJEME

Stejně jako je vhodné střídat obuv pro různé typy aktivit, je také vhodné střídání ortopedických pomůcek a vložek. Jejich používání by mělo být zároveň doplněno správným cvičením, které je pro nápravu i prevenci rozvoje problému dolních končetin nezbytné. A to platí jak u mladých lidí a dětí, kdy je šance na nápravu chodidla vyšší, tak u starších lidí, kteří mohou správným cvičením alespoň zabránit zhoršení stavu. Pokud se Vaše problémy s chodidly nelepší, poraďte se se svým fyzioterapeutem nebo odborným lékařem.

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® jsou navrhovány našimi odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s výrobou individuálních i sériově vyráběných ortopedických vložek. Prototypy vložek vyvíjíme v našem pražském protetickém pracovišti ve spolupráci s ortopedickými a rehabilitačními lékaři. Vložky a pomůcky vyrábíme více jak 25 let ve výrobní dílně v Otrokovicích.

Výroba vložek svorto

Vlastnosti

Typ produktu vložky
Pro koho? dámské / pánské
Při jakých problémech se produkt používá? propadlá klenba / příčně plochá noha / chybné postavení prstů
Do jaké obuvi? běžná / volnočasová / užší typy a společenská
Tvar vložky celý tvar
Celková pevnost konstrukce měkká
Ortopedické tvarování pouze v oblasti příčné klenby
Podpora, vyměkčení a stabilita podpora příčné klenby
Míra podpory příčné klenby (srdíčko) vyšší
Instrukce k použití V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití výrobku s lékařem. / Po použití doporučujeme vložky vyjmout z obuvi a nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce. / Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné a příčné klenby. / Používejte správnou velikost.
Balení: 1 pár
Velikostní tabulka: Ano
Výrobce svorto s.r.o

Prohlédnuté produkty