Menu

004 | Vložky se srdíčkem 3/4

Velmi tenké vložky pro podporu příčné klenby nožní.
Jsou určeny především do obuvi, kde není dostatek místa pro celou ortopedickou vložku. 

2803.jpg?time=1669292162370

Více informací

Skladem

Převodní tabulka velikostí

125,00 Kč
s DPH

Více informací

POPIS PRODUKTU

● ortopedicky tvarované
● přírodní useň na povrchu
● samolepicí fólie brání posunu v obuvi

Propadlá příčná klenba - příčně plochá noha

Vložky zmírňují příznaky související s poklesem příčné klenby, mezi které patří zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity v předonoží, otoky, pálení a další. Jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce.

V přední části vložky je umístěno anatomicky tvarované srdíčko pro levou i pravou nohu, které podepírá příčnou klenbu. Povrch je překryt měkkou jehněčí usní. Vložky jsou vhodné do užšího typu obuvi nebo do obuvi s otevřenou špičkou a tam, kde velikost nedovoluje zmenšení vnitřního prostoru. Kvalitní celoplošná samolepicí fólie zajistí vložku proti posunu.

DO JAKÉ OBUVI?

2802.jpg?time=16692832405672801.jpg?time=1669283239213

MATERIÁL

jehněčí useň, latexový výlisek, samolepicí fólie

1113.jpg?time=1669280050868

DOPORUČUJEME

Stejně jako je vhodné střídat obuv pro různé typy aktivit, je také vhodné střídání ortopedických pomůcek a vložek. Jejich používání by mělo být zároveň doplněno správným cvičením, které je pro nápravu i prevenci rozvoje problému dolních končetin nezbytné. A to platí jak u mladých lidí a dětí, kdy je šance na nápravu chodidla vyšší, tak u starších lidí, kteří mohou správným cvičením alespoň zabránit zhoršení stavu. Pokud se Vaše problémy s chodidly nelepší, poraďte se se svým fyzioterapeutem nebo odborným lékařem.

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® jsou navrhovány našimi odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s výrobou individuálních i sériově vyráběných ortopedických vložek. Prototypy vložek vyvíjíme v našem pražském protetickém pracovišti ve spolupráci s ortopedickými a rehabilitačními lékaři. Vložky a pomůcky vyrábíme více jak 25 let ve výrobní dílně v Otrokovicích.

Vlastnosti

Pro koho? pánské / dámské
Při jakých problémech se produkt používá? příčně plochá noha / propadlá klenba / chybné postavení prstů
Do jaké obuvi? užší typy a společenská
Tvar vložky 3/4 tvar
Podpora příčné klenby (srdíčko) výraznější
Instrukce k použití V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití výrobku s lékařem. / Používejte správnou velikost. / Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné a příčné klenby.
Balení: 1 pár
Velikostní tabulka: Ano
Výrobce svorto s.r.o

Prohlédnuté produkty