Menu
PÁNSKÉ Vložky ortopedické pro patní ostruhu Zobrazit větší
  • PÁNSKÉ Vložky ortopedické pro patní ostruhu
  • PÁNSKÉ Vložky ortopedické pro patní ostruhu
  • PÁNSKÉ Vložky ortopedické pro patní ostruhu
  • PÁNSKÉ Vložky ortopedické pro patní ostruhu
  • PÁNSKÉ Vložky ortopedické pro patní ostruhu
  •  

053 | Vložky ortopedické pro patní ostruhu pánské

Pánské ortopedické vložky, speciálně tvarované v oblasti paty. Pomáhají při problémech s patní ostruhou a umožňují předcházet jejímu vzniku. 

Více informací

Skladem

270,00 Kč
s DPH

Více informací

ROZMĚRY

VelikostDélka vložky 
41 274 mm *
42 281 mm *
43 288 mm *
44 294 mm *
45 301 mm *
46 306 mm *
47 314 mm *

*Vzhledem k pružnosti materiálu se mohou vyskytnout odchylky (+- 2 mm). 

POPIS PRODUKTU

● ortopedicky tvarované
● podpora podélné a příčné klenby
● speciálně tvarované a odlehčené patní lůžko snižuje tlak na patu
● podpora prstů − řasa
● maximálně prodyšný omyvatelný povrch s výbornými absorpčními vlastnostmi
● pěnová vrstva změkčuje došlap

MATERIÁL

prodyšný microfiber, PU pěna s antibakteriální úpravou, latexové výlisky, termoplastický kaučuk

PRO KOHO JSOU VLOŽKY VHODNÉ?

Vložky jsou vhodné pro každého, kdo chce zmírnit bolestivost pat. Eliminují bolest při pohybu i stoji v případě patní ostruhy. Ideální podporou podélné i příčné klenby nožní rozkládají tlak na větší plochu nohy, a tím zmenšují její zatížení. Společně se speciálním tvarem pod patou zajišťují nohám maximální komfort. Podpora prstů dodává jistotu při pohybu a je prevencí před vznikem kladívkových prstů. Maximální účinek při používání vložek je dosažen v obuvi s pevnou, uzavřenou patou a špičkou a s výškou podpatku do 4 cm. V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. 

DOPORUČUJEME

Stejně jako střídáte obuv pro různé typy aktivit, střídejte nošení ortopedických pomůcek a vložek. Jejich používání by mělo být zároveň doplněno správným cvičením, které je pro nápravu i prevenci rozvoje problému dolních končetin nezbytné. A to platí jak u mladých lidí a dětí, kdy je šance na nápravu chodidla vyšší, tak u starších lidí, kteří mohou správným cvičením alespoň zabránit zhoršení stavu. Pokud se Vaše problémy s chodidly nelepší, poraďte se se svým fyzioterapeutem nebo odborným lékařem.

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® jsou navrhovány našimi odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s výrobou individuálních i sériově vyráběných ortopedických vložek. Prototypy vložek vyvíjíme v našem pražském protetickém pracovišti ve spolupráci s ortopedickými a rehabilitačními lékaři. Vložky a pomůcky vyrábíme více jak 25 let ve výrobní dílně v Otrokovicích.

Výroba vložek svorto

Vlastnosti

Typ produktu vložky
Pro koho? pánské
Při jakých problémech se produkt používá? propadlá klenba / bolest paty / nepohodlná obuv / chybné postavení chodidel / patní ostruha / nepříjemné bolestivé pocity při chůzi
Do jaké obuvi? pracovní / běžná
Instrukce k použití Po použití doporučujeme vložky vyjmout z obuvi a nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce. / Používejte správnou velikost. / V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití výrobku s lékařem. / Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné a příčné klenby.
Balení: 1 pár
Výrobce svorto s.r.o

Prohlédnuté produkty