Vložky ortopedické s patním lůžkem Zobrazit větší

360°prohlídka

This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

005 | Vložky ortopedické s patním lůžkem

Jedná se o vylepšený model našich velmi populárních Ortopedických vložek 052. Základ vložky tvoří anatomicky tvarovaný korkfant, který svým tvarováním podepírá podélnou a příčnou klenbu. Nechybí ani oblíbená podprstová řasa a odlehčení paty. Hluboká patní miska zajišťuje správné osové postavení nohy. Povrch vložky tvoří vysoce odolný textil s antibakteriální úpravou.

Omlouváme se za momentální výpadek některých velikostí. Začátkem září budou v nabídce tyto vložky v nové vylepšené verzi.

Skladem

Převodní tabulka velikostí

280,00 Kč
s DPH

Další informace

Jaký problém produkt řeší? chybné postavení chodidel / propadlá klenba / příčně plochá noha / vybočená nebo vbočená pata / podélně plochá noha
Tvar vložky celý tvar
Podpora, vyměkčení a stabilita podpora příčné klenby / patní lůžko / vyměkčení v patě / podpora podélné klenby / podpora prstů
Balení pár
Velikostní tabulka Ano
Instrukce k použití Vložky jsou dodávány ve dvojčíslích, velikost lze ve špičce přizpůsobit zastřižením nůžkami. / Po použití doporučujeme vložky vyjmout z obuvi a nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce. / V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné a příčné klenby. Používejte správnou velikost.

Prohlédnuté produkty