003 | Vložky se srdíčkem

Velmi tenké vložky pro
podporu příčné klenby nožní.
Vhodné do užšího typu obuvi.

 ortopedicky tvarované
prevence proti vzniku a zhoršování
problému vbočeného palce
přispívají k rovnoměrnějšímu
rozložení tlaku na metatarsální klouby
a ke správnému postavení prstů
 měkká jehněčí useň zvyšuje
komfort a hygienické vlastnosti
změkčují došlap

V přední části vložky je umístěno latexové srdíčko, které je tvarováno zvlášť pro levou i pravou nohu. Srdíčko je fixováno mezi spodní vrstvou z lehčené EVA pěny pro měkčí došlap a vrchní vrstvou z měkké jehněčí usně, která zvyšuje komfort a hygienické vlastnosti.

Více informací

Skladem

Převodní tabulka velikostí

103,00 Kč
s DPH

Více informací

DOPORUČUJEME

Stejně jako je vhodné střídat obuv pro různé typy aktivit, je také vhodné střídání ortopedických pomůcek a vložek. Jejich používání by mělo být zároveň doplněno správným cvičením, které je pro nápravu i prevenci rozvoje problému dolních končetin nezbytné. A to platí jak u mladých lidí a dětí, kdy je šance na nápravu chodidla vyšší, tak u starších lidí, kteří mohou správným cvičením alespoň zabránit zhoršení stavu. Pokud se Vaše problémy s chodidly nelepší, poraďte se se svým fyzioterapeutem nebo odborným lékařem.

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® jsou navrhovány našimi odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s výrobou individuálních i sériově vyráběných ortopedických vložek. Prototypy vložek vyvíjíme v našem pražském protetickém pracovišti ve spolupráci s ortopedickými a rehabilitačními lékaři. Vložky a pomůcky vyrábíme více jak 25 let ve výrobní dílně v Otrokovicích.

Další informace

Jaký problém produkt řeší? příčně plochá noha / propadlá klenba / chybné postavení prstů
Tvar vložky celý tvar
Podpora, vyměkčení a stabilita podpora příčné klenby
Balení: pár
Velikostní tabulka: Ano

Prohlédnuté produkty