Vložky ortopedické S+V pánské Zobrazit větší

360°prohlídka

This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

052 | Vložky ortopedické pánské

Úleva pro bolavé a unavené nohy.
Vyrovnávají chodidla do správného osového postavení a oddalují únavu při nadměrné námaze.
Podepírají podélnou a příčnou klenbu.

● vložky zmírňují příznaky související s poklesem příčné a podélné klenby, mezi které patří nepříjemné bolestivé pocity, pálení a trnutí nohou, zvýšená únavnost nohou, otoky, pocit těžkých nohou a další
● konstrukce vložek vyrovnává a udržuje chodidla ve správné poloze
● vyměkčení v patě 
● podpora prstů
● měkká jehněčí useň

PRO KOHO JSOU VLOŽKY VHODNÉ?
Naše ortopedické vložky jsou často vyhledávány lidmi s problémem plochonoží. Vložky jsou ale zároveň vhodné pro každého, kdo chce ulevit svým nohám při celodenní nadměrné námaze jako je např. celodenní chůze či celodenní práce ve stoje. Vložky mohou poskytnout citelnou úlevu nejen nohám, ale také kolenům, kyčlím či zádům. Následně po jejich používání dochází k rychlejší regeneraci svalů, díky lepšímu rozložení tlaku na plochu chodidla.

Více informací

Skladem

Převodní tabulka velikostí

235,00 Kč
s DPH

Více informací

052 Vložky ortopedické jsou určeny pro podporu příčné a podélné klenby nožní a jako prevence při nadměrné zátěži nohou. Základem ortopedických vložek je pružný materiál, který podepírá podélnou klenbu. Příčná klenba je podepřena srdíčkem, anatomicky tvarovaným pro levou a pravou nohu. Podprstová řasa a měkký polštářek v patě respektují anatomický tvar chodidla a zvyšují tak komfort chůze. Měkká jehněčí useň zajišťuje požadované hygienické vlastnosti v obuvi.

Hlavní předností ortopedických vložek je, že vyrovnávají chodidla do správné polohy, čímž dochází také k rovnoměrnějšímu rozložení tlaku na plochu chodidla. 

Správná poloha dolních končetin je důležitá pro správné držení celého těla. Špatné osové postavení chodidel může negativně ovlivnit stav kolen, kyčlí i zad.

  Označení pro naše nejprodávanější výrobky

DOPORUČUJEME

Stejně jako střídáte obuv pro různé typy aktivit, střídejte nošení ortopedických pomůcek a vložek. Jejich používání by mělo být zároveň doplněno správným cvičením, které je pro nápravu i prevenci rozvoje problému dolních končetin nezbytné. A to platí jak u mladých lidí a dětí, kdy je šance na nápravu chodidla vyšší, tak u starších lidí, kteří mohou správným cvičením alespoň zabránit zhoršení stavu. Pokud se Vaše problémy s chodidly nelepší, poraďte se se svým fyzioterapeutem nebo odborným lékařem.

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VLOŽKY?

Ortopedicky tvarované vložky svorto® jsou navrhovány našimi odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s výrobou individuálních i sériově vyráběných ortopedických vložek. Prototypy vložek vyvíjíme v našem pražském protetickém pracovišti ve spolupráci s ortopedickými a rehabilitačními lékaři. Vložky a pomůcky vyrábíme více jak 25 let ve výrobní dílně v Otrokovicích.

Další informace

Jaký problém produkt řeší? chybné postavení chodidel / propadlá klenba / příčně plochá noha / vbočené postavení chodidel / podélně plochá noha
Tvar vložky celý tvar
Podpora, vyměkčení a stabilita podpora příčné klenby / podpora prstů / podpora podélné klenby / vyměkčení v patě
Balení: pár
Velikostní tabulka: Ano

Prohlédnuté produkty